Pozrite sa na referencie od našich zákazníkov

ANASOFT APR, s.r.o.
Foto od nášho zákazníka: parkovisko firmy ANASOFT APR, s.r.o. Informačno – technologická firma zaoberajúca sa bezpečnosťou infraštruktúry, integráciou aplikácií, outsourcingom a logistikou.

 

Slovclean, s.r.o.
Fotografia od spoločnosti Slovclean, s.r.o.

Spoločnosť je jedným z lídrov v poskytovaní integrovaného facility manažmentu na Slovensku.

 

Vojtech Märtz – KV Stav
Foto od nášho zákazníka: Vojtech Märtz – KV Stav.Stavebník – v sezóne stavebná činnosť od rôznych rekonštrukcií až po stavby na kľúč a v zime zimná údržba aj s pomocou AUTOPLUHU.

 

 

Marek, Spišská Nová Ves
Foto a komentár od nášho zákazníka, ktorý zabezpečuje zimnú údržbu na viacerých objektoch v Spišskej Novej Vsi:,,Kupoval som ho s malou dušičkou, ale po prvom použití som maximálne spokojný. Mám rôzne povrchy: asfaltovú cestu, kamenistú cestu a parkovisko, ale aj trávnatú plochu a  autopluh  fungoval v pohode. Mám aj frézu, len keď ju potrebujem nechce naskočiť ( asi sa bojí snehu ). Tiež ako ostatní píšu, aj mne sa stalo keď nasnežilo, nedovolal som sa nikomu, čo by mi prišiel odhrnúť sneh. Tento problém mám už vyriešený na celú zimu. Ja  pri cúvaní nemám s ním žiadny problém, ale musím cúvať pomaly a opatrne, ale teleskop musím mať zasunutý na najkratšiu dĺžku. A to som cúval aj na trávnatej ploche. Pri cúvaní netreba  nahŕňať sneh, lebo sa radlica pri cúvaní doňho oprie a ohne sa teleskop ( tri údery kladivom a môžem pokračovať). Dám mu zabrať a určite s ním v rukavičkách nerobím. Som veľmi spokojný čo som očakával, to som dostal.,,

 

 

Oliver – SKI Chlmec, Humenné
Maximálna spokojnosť. Máme lyžiarske stredisko, s kamenistou cestou a používali sme autopluh celú zimu do výšky snehu 10 – 15cm v pohode.

René, KE
Čo som od neho očakával, to som od neho dostal. Trochu skoro sa mi opotrebovala guma, ale to som vyriešil a čakám na túto zimu.

Anton, Bytča – Čerpacia stanica AL
Mám čerpaciu stanicu, vždy keď nasnežilo nedovolal som sa nikomu, čo by mi prišiel odhrnúť sneh. Tento problém mám už vyriešený. Celú zimu 2012 – 2013 bez problémov!

Ľuboš, MT
V r.2011 som dal za zimnú sezónu traktoristovi 600,-€ a to snežilo 10x. V roku 2012 som už používal autopluh a dal som traktoristovi 60,-€. To snežilo 2x toľko ako 2011. Som veľmi spokojný.

 

 

 

Marek, RK
Odhŕňame s autopluhom jedno obchodné centrum a ťaháme ho za dodávkou. Žiadna výška snehu ma nezastavila:-). Je pravda, že ho dopĺňam s nakladačom Multione. Autopluh zhrnie sneh zo stredu na kraje a s nakladačom to odhrniem tam, kam potrebujem. Robil som na ňom nejaké úpravy, hlavne opravy. Pri cúvaní a nahŕňaní mokrého snehu sa skrivilo hlavné ojo, tak sme ho opravovali a pre istotu sme celý pluh poprevárali, spevnili. Nerobíme s ním v rukavičkách;-).

Pavol, MT
Využíval som ho celú zimu 2013 a som spokojný. Jediné čo by som chcel od výrobcu vylepšiť je keby sa dal zdvíhať. Mám autobazár a v uličke medzi autami sa nemôžem otočiť, preto pri cúvaní v uličke mi musel kolega pluh stále dorovnávať, pretože po cca 6m už mal snahu utekať do strany.

Roman, BA
Mám parkovisko pre 50 aut a do minulého roka som ho robil s frézou. NIKDY viac! Autopluh je super, len sa s ním nesmie cúvať. Mám na pozemku kopček, do ktorého sa radlica pri cúvaní oprela a ohol sa teleskop. Po oprave teleskopu, som sa tam opäť pri cúvaní oprel a zlomilo sa hlavné tiahlo. Lepšie, ako by sa malo niečo stať autu. Zavarili sme si to a fungujeme ďalej.